CPF0402B4K64E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0402B4K64E
JLCPCB Part #
C4051207
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS