CPF0402B36KE1
MFR.Part #
CPF0402B36KE1
JLCPCB Part #
C4313552
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS