KRPA-11AN-24
MFR.Part #
KRPA-11AN-24
JLCPCB Part #
C1564358
Package
Plugin,35.7x35.7mm
Description
-45℃~+55℃ 10A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V@AC 24V AgCdO 插件,35.7x35.7mm Power Relays ROHS