CPF0402B39KE1
MFR.Part #
CPF0402B39KE1
JLCPCB Part #
C2093030
Description
-55℃~+155℃ 25V 39kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS