CPF0402B365KE
MFR.Part #
CPF0402B365KE
JLCPCB Part #
C3985550
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS