HSA50390RJ
MFR.Part #
HSA50390RJ
JLCPCB Part #
C5762607
Description
390Ω 50W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS