CPF0402B165KE
MFR.Part #
CPF0402B165KE
JLCPCB Part #
C4071654
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS