CRGV2512F7M68
MFR.Part #
CRGV2512F7M68
JLCPCB Part #
C3941798
Description
-55℃~+125℃ 1W 7.68MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS