CPF0402B35K7E1
MFR.Part #
CPF0402B35K7E1
JLCPCB Part #
C4062873
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS