CPF0402B78K7E
MFR.Part #
CPF0402B78K7E
JLCPCB Part #
C4299789
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS