CRGCQ0603F82K
MFR.Part #
CRGCQ0603F82K
JLCPCB Part #
C4349386
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS