CPF0402B35R7E1
MFR.Part #
CPF0402B35R7E1
JLCPCB Part #
C2093221
Description
-55℃~+155℃ 25V 35.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS