CPF0402B34R8E
MFR.Part #
CPF0402B34R8E
JLCPCB Part #
C4553896
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS