CPF0402B34K8E
MFR.Part #
CPF0402B34K8E
JLCPCB Part #
C2088366
Description
-55℃~+155℃ 25V 34.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount