CPF0402B348RE
MFR.Part #
CPF0402B348RE
JLCPCB Part #
C4222079
Description
-55℃~+155℃ 348Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS