ERJ-H2RF3002X
MFR.Part #
ERJ-H2RF3002X
JLCPCB Part #
C4135108
Description
-55℃~+175℃ 100mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS