H4147KBZA
MFR.Part #
H4147KBZA
JLCPCB Part #
C3561455
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS