CPF0402B34RE
MFR.Part #
CPF0402B34RE
JLCPCB Part #
C4011587
Description
-55℃~+155℃ 34Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS