CPF0402B316RE1
MFR.Part #
CPF0402B316RE1
JLCPCB Part #
C2093025
Description
-55℃~+155℃ 25V 316Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS