CPF0402B31R6E
MFR.Part #
CPF0402B31R6E
JLCPCB Part #
C3999524
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS