CRGH0603F68K1
MFR.Part #
CRGH0603F68K1
JLCPCB Part #
C2099167
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS