CPF0402B31K6E
MFR.Part #
CPF0402B31K6E
JLCPCB Part #
C4144949
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS