RP73PF1E1K74BTD
MFR.Part #
RP73PF1E1K74BTD
JLCPCB Part #
C4349158
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS