CPF0402B309RE
MFR.Part #
CPF0402B309RE
JLCPCB Part #
C4095136
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS