CPF0402B909RE
MFR.Part #
CPF0402B909RE
JLCPCB Part #
C4171252
Description
-55℃~+155℃ 63mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS