CPF0402B30R9E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0402B30R9E
JLCPCB Part #
C3981927
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 30.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS