RT0402DRE071K24L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402DRE071K24L
JLCPCB Part #
C853828
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS