CPF0402B24RE1
MFR.Part #
CPF0402B24RE1
JLCPCB Part #
C2093054
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS