CPF0603B84K5E
MFR.Part #
CPF0603B84K5E
JLCPCB Part #
C3993316
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS