CPF0402B34RE1
MFR.Part #
CPF0402B34RE1
JLCPCB Part #
C2088695
Description
-55℃~+155℃ 25V 34Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS