CPF0402B20K5E
MFR.Part #
CPF0402B20K5E
JLCPCB Part #
C4272613
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS