RQ73C1E261RBTD
MFR.Part #
RQ73C1E261RBTD
JLCPCB Part #
C4195561
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS