CPF0402B200KE
MFR.Part #
CPF0402B200KE
JLCPCB Part #
C2073463
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS