TLM3AER047JTE
MFR.Part #
TLM3AER047JTE
JLCPCB Part #
C1714334
Description
1W 47mΩ Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS