CPF0402B210KE
MFR.Part #
CPF0402B210KE
JLCPCB Part #
C4264377
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS