CPF0603B4K99E
MFR.Part #
CPF0603B4K99E
JLCPCB Part #
C2142300
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS