CPF0402B1K07E1
MFR.Part #
CPF0402B1K07E1
JLCPCB Part #
C4344197
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS