CPF0402B953RE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0402B953RE
JLCPCB Part #
C4328329
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS