CPF0402B1K05E1
MFR.Part #
CPF0402B1K05E1
JLCPCB Part #
C4240223
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS