CPF0402B19R6E
MFR.Part #
CPF0402B19R6E
JLCPCB Part #
C4076095
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS