AT0402BRD0766K5L
MFR.Part #
AT0402BRD0766K5L
JLCPCB Part #
C851084
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS