CPF0402B19K6E
MFR.Part #
CPF0402B19K6E
JLCPCB Part #
C3939334
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS