CPF0402B196RE
MFR.Part #
CPF0402B196RE
JLCPCB Part #
C4196465
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS