CPF0805B5R11E1
MFR.Part #
CPF0805B5R11E1
JLCPCB Part #
C3969486
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS