CPF0402B196KE
MFR.Part #
CPF0402B196KE
JLCPCB Part #
C4027147
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS