CRGP0402F680K
MFR.Part #
CRGP0402F680K
JLCPCB Part #
C2082034
Description
-55℃~+155℃ 125mW 50V 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS