CPF0402B191RE
MFR.Part #
CPF0402B191RE
JLCPCB Part #
C3985368
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS