CRGP0402F5K6
MFR.Part #
CRGP0402F5K6
JLCPCB Part #
C4258527
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS