CPF0402B160KE
MFR.Part #
CPF0402B160KE
JLCPCB Part #
C7232978
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS