CPF0402B169KE
MFR.Part #
CPF0402B169KE
JLCPCB Part #
C4176561
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS